Mapa serwisu

Co wyróżnia naszą usługę

Biuro Usług Finansowych Sampraus od początku świadczy usługi, które wymagają jasnych zasad współpracy oraz obustronnego zaufania. Wiemy, że zaufanie, jakim Państwo obdarzają naszą firmę wymaga szczególnego, indywidualnego podejścia do każdego z przedsiębiorstw. Z tego powodu nie traktujemy naszych klientów jako kolejny element na taśmie produkcyjnej, który podniesie nasze statystyki. Wiemy na co nas stać i nie podejmujemy się wyzwań związanych z wysokim ryzykiem niepowodzenia, ponieważ nasz sukces opieramy na długofalowej współpracy z naszymi klientami. Poniżej prezentujemy najważniejsze zasady, które opisują naszą usługę.

1. Profesjonalizm

Zapewniamy najwyższej jakości usługę dzięki profesjonalnemu zespołowi ekonomistów i prawników, którzy uzupełniają się pod względem umiejętności i cech osobowościowych. Nad każdym projektem pracujemy zespołowo. Dzięki takiemu podejściu potrafimy przygotować projekt o najwyższej jakości w każdym jego elemencie.

2. Bezpłatna analiza możliwości uzyskania dotacji

Wiedza o możliwościach uzyskania dofinansowania jest dostępna powszechnie, dlatego dostarczamy ją bezpłatnie w przyjaznej formie. Zbadamy wszystkie możliwości i przedstawimy propozycję dalszych działań. Wystarczy wypełnić niezobowiązującą ankietę.

3. Wynagrodzenie tylko za efekty

Gwarantujemy pozytywną ocenę wniosku pod względem formalnym lub zwracamy Państwu pieniądze. Większą część wynagrodzenia pobieramy dopiero, gdy projekt uzyska dofinansowanie.

4. Wszystkie formalności bierzemy na siebie

Bierzemy odpowiedzialność za poprawne przygotowanie i złożenie wniosku. Po otrzymaniu dofinansowania przygotowujemy klienta do podpisania umowy nie pobierając za tę usługę dodatkowych opłat.

5. Szanujemy czas naszych klientów

Staramy się bardzo dokładnie zapoznać się ze specyfiką działalności naszych klientów. Nie chcemy jednak marnować cennego czasu naszych klientów. Z tego powodu opracowaliśmy narzędzie, które ułatwia i systematyzuje współpracę z klientem. Dzięki temu możemy współpracować na odległość ograniczając spotkania osobiste.

6. Dotrzymujemy tajemnicy

Państwa pomysły będą naszą najpilniej strzeżoną tajemnicą. Podpiszemy klauzulę poufności.

7. Mierzymy siły na zamiary

W przypadku skomplikowanych, dużych projektów staramy się budować konsorcjum złożone z firm eksperckich w danej dziedzinie. Takie rozwiązanie pozwala zweryfikować przygotowane wnioski przez ekspertów z doświadczeniem popartym sukcesami. Współpracujemy również z ekspertami, którzy zdobyli doświadczenie pracując w komisjach oceniających wnioski. Podejmujemy się wyzwań ambitnych ale realnych.

8. Dążymy do perfekcji

Procedury wnioskowania o dofinansowanie, tak jak postępowania sądowe, wymagają bezbłędnego przygotowania dokumentacji. Korzystając z naszego doświadczenia prawniczego stale doskonalimy procedurę i narzędzia przygotowania wniosków o dofinansowanie, aby za każdym razem dać Państwu gwarancję bezbłędnego przygotowania wniosku.

 

 

Dane Rejestrowe

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabryczna
VI Wydział KRS 0000067882

Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 897-16-66-384
REGON 932707407

Konto bankowe

Bank Zachodni WBK S.A.
pl. Solny 15, 26 O/Wrocław,
nr: 40 1090 1522 0000 0000 5257 0720

Kontakt

Copyright © 2005 - 2024 Biuro Usług Finansowych SAMPRAUS Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: Mentax.pl