Mapa serwisu

Polityka prywatności

Newsletter

Możesz zapisać się do newsletera podając swój adres email i imię/nazwę firmy. Na podany adres zostanie wysłany email z prośbą o potwierdzenie rejestracji, co zabezpieczy Cię przed aktywizacją newslettera przez osoby nie mające dostępu do Twojego konta pocztowego.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z polityką prywatności Sampraus i wyrażasz zgodę na wysyłkę niezapowiedzianych wiadomości.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne. Powyższe informacje dotyczą działalności Biura Usług Finansowych Sampraus oraz informacji o działalności Kancelarii Prawnej Sampraus Grzegorz Szprych Spółka Komandytowa.

Lista osób zapisanych do newslettera przechowywana jest na serwerze mentax.pl – hostingodawcy utrzymującego stronę sampraus.pl. Dostęp do tych danych ma administrator danych sampraus.pl. W celach obsługi technicznej serwisu dostęp do danych ma również administrator strony internetowej (pracownik firmy Mentax), jednak pracownik ten nie ma prawa w jakikolwiek sposób wykorzystywać, zmieniać, kopiować lub w jakikolwiek sposób przetwarzać te dane. Zgoda na przesyłanie ww. informacji może zostać wyrażona również telefonicznie oraz pisemnie.

W dowolnym momencie możesz wypisać się z newslettera.

Zbieranie i wykorzystanie danych w trakcie świadczenia usługi

W procesie świadczenia naszych usług czasami prosimy naszych klientów o podanie dodatkowych danych osobowych lub danych dotyczących prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Są to często informacje niedostępne publiczne, dlatego przywiązujemy dużą wagę do zachowania tych danych w tajemnicy.

Dane te przechowywane są na serwerze w siedzibie Sampraus. Dostęp do danych jest zabezpieczony hasłem. W momencie gdy dane te nie są już potrzebne dane zostają wykasowane.

W momencie uzyskania tego typu informacji od podmiotów zewnętrznych Biuro Usług Finansowych Sampraus sp. z o.o. deklaruje dochowanie wszelkich starań, żeby osoby do tego nieuprawnione nie uzyskały dostępu do informacji.

Sampraus zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji o których dowiedział się w związku ze świadczeniem swoich usług umowy.

Sampraus zobowiązuje się wykorzystać uzyskane informacje jedynie w celu realizacji usługi.

Wyłączenie odpowiedzialności

Podane na stronie informacje nie są oficjalnym wytycznymi o mocy prawa i nie mogą stanowić podstawy do przygotowywania projektów dofinansowanych ze środków unijnych. Biuro Usług Finansowych Sampraus Sp. z o.o., ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację danych zamieszczonych na stronie www, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Komentarze do bloga

Sampraus zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających polskie prawo lub dobre obyczaje.

W szczególności zabrania się używania słów wulgarnych, obrażania lub oskarżania innych użytkowników serwisu sampraus.pl lub osób trzecich, podawania nieprawdziwych lub niesprawdzonych informacji, reklamowania swoich usług lub produktów, wpisywania komentarzy nie nawiązujących do tematu komentowanego artykułu

W przypadku stwierdzenia takich praktyk komentarz zostanie usunięty, a ich autor straci prawo do korzystania z serwisu sampraus.pl.

Aktualizacja polityki

Biuro Usług Finansowych Sampraus sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie: www.sampraus.pl

Jakiekolwiek wprowadzone zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Biuro Usług Finansowych Sampraus nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników serwisu newsletter.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać tej strony

Newsletter

Akceptuję regulamin newslettera

Sonda

Czy e-maile z zapytaniem o zgodę na przysłanie oferty , to spam?

Dane Rejestrowe

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabryczna
VI Wydział KRS 0000067882

Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 897-16-66-384
REGON 932707407

Konto bankowe

Bank Zachodni WBK S.A.
pl. Solny 15, 26 O/Wrocław,
nr: 40 1090 1522 0000 0000 5257 0720

Kontakt

Copyright © 2005 - 2024 Biuro Usług Finansowych SAMPRAUS Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: Mentax.pl